INFINITÉ RF
Urządzenia prezentowane na zdjęciach to wyroby kosmetyczne przewidziane przez producenta do zastosowania również przez osoby niewykonujące zawodów medycznych.
Urządzenie

INFINITÉ RF

Urządzenie stworzone z myslą o kształtowaniu sylwetki

Dowiedz się więcej

Synergia technologii: * Frakcyjna Radiofrekwencja twarzy, szyi i dekoltu.

* Mikroigłowa Frakcyjna Radiofrekwencja twarzy, szyi i dekoltu.

* Mikroigłowa Frakcyjna Radiofrekwencja ciała.

* Mikroigłowa Frakcyjna Próżniowa Radiofrekwencja twarzy, szyi i dekoltu.

* Mikroigłowa Frakcyjna Próżnowa Radiofrekwencja ciała.
Efekty zabiegu *redukcja blizn potrądzikowych,

*redukcja nadpotliwości,

*odmładzanie i lifting,

*redukcja rozstępów,

*likwidacja cieni i obrzęków pod oczami,

*usuwanie przebarwień i plam,

*szybki proces gojenia,

*efekt widoczny po zabiegu.
Zapisz się do

Newslettera

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Dermie Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi ulica Zbąszyńska 4, kod 91-342 Łódź, Nip 7272759145, e-mail kontakt@monduniq.pl
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, firmy kurierskie jeśli dokonałeś zakupu produktu itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: kontakt@monduniq.pl
  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.